Kullanılabilirliği, güvenliği ve pazara sunma süresini iyileştirme

IoT cihazları ve gömülü sistemler için Ubuntu 20.04 LTS’nin minimal, kapsayıcıya alınmış bir sürümü olan Ubuntu Core 20 artık genel kullanıma sunulmuştur. Bu yeni sürüm, yenilikçilerin son derece güvenli şeyler oluşturmasına ve işletim sistemine yerleşik sınırlama ve güvenlik güncellemeleriyle tamamen kendi benzersiz özelliklerine ve uygulamalarına odaklanmasına olanak tanır.

Bu web seminerinde şunları öğreneceksiniz:

  • Ubuntu Core hakkında bilmeniz gereken her şey
  • güvenli önyükleme, tam disk şifreleme ve güvenli kurtarma gibi özellikler dahil en son sürümdeki yenilikler
  • kurumsal cihazlarınız için kullanılabilirliği, güvenliği ve pazara sunma süresini iyileştirmek için Ubuntu Core 20‘yi nasıl kullanabilirsiniz
  • Sistem Odam Bilişim

Ubuntu masaüstünü indirin ve ister Windows ister macOS olsun mevcut işletim sisteminizi değiştirin veya onunla birlikte Ubuntu çalıştırın.

Ubuntu Sunucusu ›

İster basit bir dosya sunucusu yapılandırmak ister elli bin düğümlü bir bulut oluşturmak isteyin, Ubuntu Sunucusuna ve beş yıllık garantili ücretsiz yükseltmelerine güvenebilirsiniz.

Ubuntu Bulut ›

Ubuntu, OpenStack için referans işletim sistemidir. Canonical’ın OpenStack’ini tek bir makinede deneyin veya bir küme üzerinde bir üretim bulutu oluşturmaya başlayın – sadece sunucu ekleyin.

Ubuntu lezzetleri ›

Ubuntu lezzetleri, paketler ve güncellemeler için eksiksiz Ubuntu arşiviyle desteklenen, farklı varsayılan uygulama ve ayar seçenekleri ile Ubuntu deneyimi için benzersiz bir yol sunar.

IoT için Ubuntu ›

Hızlı Ubuntu Core’u denemek isteyen bir geliştirici misiniz? Bulutlar ve cihazlar için yeni, işlemsel olarak güncellenen Ubuntu.

Ubuntu
Ubuntu’yu sanal makinelerde mi kullanıyorsunuz? Linux, Windows veya macOS üzerinde anlık Ubuntu sanal makinelerinin mini bulutu için.
Multipass’ı deneyin
pencereler
Ubuntu terminalini kullanın ve Windows’ta Linux uygulamalarını çalıştırın.
Linux için Windows Alt Sisteminde (WSL) Ubuntu’yu etkinleştirin ›