Geniş bir hizmet yelpazesi sunarak, tüm bir BT departmanını işletmenize maliyetinin çok altında getiriyoruz. Misyonumuz: Bilgisayar ağınızın ve teknolojinizin ofisinizdeki ışıklar, su ve klimalar kadar güvenilir çalışmasını sağlamak. Çalışmaya devam edebilmeniz için her şeyi çalışır durumda tutuyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Özel yazılım geliştirme, bir kuruluş veya kuruluştaki belirli bir kullanıcı grubu tarafından kullanılmak üzere özelleştirilmiş yazılım geliştirme, uygulama ve çalıştırma sürecidir ve tanımlanmış bir dizi gereksinimi karşılayacak şekilde uyarlanmıştır.

Kurumsal Sunucu Kiralama Sanal (Cloud)

Bizim Tek Bir amacımız var !
Çözüme yönelik hizmet sunmak. Bu nedenle işimize odaklanıyor, gelişmeleri takip ediyor, sistemlerimizi sürekli güncel ve güvenilir tutuyoruz. Küçük, Orta ve büyük ölçekli işletmelerinizin sunucu hizmetleri için uzman ekibimiz size yardımcı olmak için bekliyor.

7/24 DESTEK

Uzman teknik kadromuz ile Kiralık Sunucu’larımızda 7/24 hardware ve software destek imkanı sunmaktayız . Destek taleplerinizi 7/24 ticket, mail veya telefonla gerçekleştirebilirsiniz.

HIZLI KURULUM

Taleplerinize özel olarak üretilmiş ürünleriniz, teknik olarak mümkün olan en kısa sürede hizmetinize açılmaktadır.

Kurumsal Uygulamalar
Kurumsal Uygulamalar
Kritik iş süreçlerinizi ve işlevlerinizi optimize etmek için dinamik ve yenilikçi kurumsal uygulamalar. Envanter ve iş emri yönetimi, muhasebe, İK, ERP, CRM, e-ticaret ve daha fazlası için özel kurumsal uygulamalar
Gelişmiş Web Uygulamaları
Gelişmiş Web Uygulamaları
AI, ML, IoT, AR ve VR gibi en yenilikçi teknolojilerle geliştirilmiş gelişmiş web uygulamaları. Kurumsal uygulamalarınızı tasarlıyor, prototipini oluşturuyor, geliştiriyor, uyguluyor ve destekliyoruz.
Platformlar Arası Dağıtım
Platformlar Arası Dağıtım
Uygulamalarınızı minimum güçlükle birden çok platformda (web, masaüstü, mobil veya bulut) kavramsallaştırır, geliştirir ve dağıtırız. Uygulamanızı neredeyse tüm platformlar ve cihazlar için kullanılabilir hale getiriyoruz.

Projenizi Sistem Odam Bilişim ile başlatarak, günün her saati sizi destekleyen özel ve yetenekli bir ekibe sahip olursunuz.

Sistem Odam Bilişim ile neden işinizde yenilik yapmalısınız?

  • Güçlü çevik ekipler ve özel kalite kontrol uygulamaları ile tutarlı yüksek kaliteli sonuçlar
  • Son dakika sürprizleri olmadan son derece uygun maliyetli ve türünün en iyisi çözümler
  • Son teslim tarihlerine maksimum bağlılık ile şeffaf proje yönetimi
İletişime geçin